11.05.2011 Porodica iz Mladenovca želi da uredi deo kuće u kom se najviše boravi. Njima je potreban savet za bolje organizovanje kuhinje, odvajanje ulaza u kupatilo, organizovanje trpezarije i dnevnog boravka, kao i za dobijanje zasebne garderobe – ostave.
Uređenje kuće u Mladenovcu
Bolje organizovanje prostora i funcija ne zahteva velike građevinske radove u ovom slučaju. Dovoljno je zatvoriti postojeća vrata za kupatilo i otvoriti nova iz hodnika. Zatim je potrebno proširiti maksimalno postojeći otovor između trpezarije i dnevnog boravka, kao i postaviti pregradni zid koji će formirati garderobni prostor.
Izmeštanjem vrata za kupatilo je dobijena mogućnost bolje organizacije kuhinje. Ona je dovoljno prostrana da pruži dovoljno radne površine između svih uređaja koji ovde mogu biti postavljeni vrlo razigrano. Čak ima mesta za mašinu za pranje sudova, za visoki frižider i zamrzivač, kao i za ugradnu rernu koja će biti postavljena iznad radne ploče.
Prostor za obedovanje cele porodice je smešten u centralnom delu ovog dela kuće. Tu se nalazi veliki sto za šestoro, a ima dovoljno prostora da se on po potrebi razvuče kako bi primio i goste. Desno od ulaznih vrata ima mesta za komode ili vitrine koje će pružiti mesto za čuvanje trpezarijskog pribora.
Trpezarijska stolica sa rukonaslonima lepo se uklapa u ovako uređenu, komfornu trpezariju.
Preostali, desni kutak ove velike prostorije, namenjen je dnevnom boravku. Tu se nalazi ugaona garnitura sa dve fotelje. Ovaj nameštaj pruža veliki komfor i udobnost potrebnu za odmor i druženje. Komoda za televizor je postavljena ispred novog, pregradnog zida. Ugaona garnitura ALL ROUND odgovara ovom ambijentu. Ovaj zid formira odvojen prostor za potrebe ostave i garderobe koja je u kući neophodna.
Na sredidom.com možete pronaći više od 17.000 proizvoda i više od 1.500 proizvođača i salona iz Srbije.